Kunda Ilusalong
Kunda Ilusalong asub aadressil Pargi 26. Pakume erinevaid iluteenuseid ning olemas on ka solaarium.
Sirje juhataja/administraator 5205176
Veronika - juuksur 53425399
Imbi - juuksur 53404977
Nadja - kosmeetik/maniküür/pediküür 55677722
Riina - juuksur 53960722
Ester - juuksur 5187138
Kairit - maniküür/pediküür/ripsmepikendused 54669611
Anźela - massöör 51943836
Jaana - massöör 5205764
Avatud ka muudel aegadel kokkuleppel.
Hiina terapeut Jaana oktoobri vabad ajad 12.10, 16.10, 22.10, 23.10, 26.10 ja 27.10 📞 5205764
SOLAARIUM suletud 14.10 kuni 20.10
Kohtumiseni 23.10🙂
16/09/2026
Mullet on jätkuvalt in 😉
K***a Ilusalong
17.09 neljapäev salongis püsimeigi võimalus. Aja broneerimine +37256659017 või postkasti Oksana🙂
14/09/2026
✨️Juuksed on naise ehe✨️
Enesekindluse boost 10000%✔️
Pikenduste paigaldus😍
K***a Ilusalong
Hiina terapeut Jaana septembri vabad ajad 7.09, 10.09, 14.09, 17.09, 18.09, 21.09, 25.09, 28.09, 29.09 ja 2.10 📞5205764
02/09/2026
Natukene tumedamaks ja loomulikumaks😍☀️
K***a Ilusalong
SOLAARIUM avatud esmaspäev, teisipäev ja reede 10.00 - 17.00
02/08/2026
NB!! K***as on liikvel ,, tuulekella varas '' Varastele tuulekellad õnne ei too! Aga kurb on ikkagi😪
07/07/2026
Moodne shag/mullet-lõikus,mis annab kohevust,liikuvust ja isikupära✨️😍
K***a Ilusalong
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Address
Pargi 26
Kunda
44106
Opening Hours
| Monday | 10:00 - 18:00 |
| Tuesday | 10:00 - 18:00 |
| Wednesday | 10:00 - 18:00 |
| Thursday | 10:00 - 18:00 |
| Friday | 10:00 - 18:00 |
Alerts
Be the first to know and let us send you an email when Kunda Ilusalong posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.
