Kunda Ilusalong

Kunda Ilusalong

Share

Kunda Ilusalong asub aadressil Pargi 26. Pakume erinevaid iluteenuseid ning olemas on ka solaarium.

Sirje juhataja/administraator 5205176

Veronika - juuksur 53425399

Imbi - juuksur 53404977

Nadja - kosmeetik/maniküür/pediküür 55677722

Riina - juuksur 53960722

Ester - juuksur 5187138

Kairit - maniküür/pediküür/ripsmepikendused 54669611

Anźela - massöör 51943836

​Jaana - massöör 5205764

Avatud ka muudel aegadel kokkuleppel.

09/10/2026

Hiina terapeut Jaana oktoobri vabad ajad 12.10, 16.10, 22.10, 23.10, 26.10 ja 27.10 📞 5205764

05/10/2026

SOLAARIUM suletud 14.10 kuni 20.10
Kohtumiseni 23.10🙂

16/09/2026

Mullet on jätkuvalt in 😉

K***a Ilusalong

14/09/2026

17.09 neljapäev salongis püsimeigi võimalus. Aja broneerimine +37256659017 või postkasti Oksana🙂

14/09/2026

✨️Juuksed on naise ehe✨️
Enesekindluse boost 10000%✔️

Pikenduste paigaldus😍

K***a Ilusalong

04/09/2026

Hiina terapeut Jaana septembri vabad ajad 7.09, 10.09, 14.09, 17.09, 18.09, 21.09, 25.09, 28.09, 29.09 ja 2.10 📞5205764

02/09/2026

Natukene tumedamaks ja loomulikumaks😍☀️

K***a Ilusalong

31/08/2026

SOLAARIUM avatud esmaspäev, teisipäev ja reede 10.00 - 17.00

02/08/2026

NB!! K***as on liikvel ,, tuulekella varas '' Varastele tuulekellad õnne ei too! Aga kurb on ikkagi😪

07/07/2026

Moodne shag/mullet-lõikus,mis annab kohevust,liikuvust ja isikupära✨️😍

K***a Ilusalong

Want your business to be the top-listed Hair Salon in Kunda?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Address


Pargi 26
Kunda
44106

Opening Hours

Monday 10:00 - 18:00
Tuesday 10:00 - 18:00
Wednesday 10:00 - 18:00
Thursday 10:00 - 18:00
Friday 10:00 - 18:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kunda Ilusalong posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Subscribe

We will notify you when anything happens in Kunda.