Camsense Spa
Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Camsense Spa, Massage service, 228 Street, Phnom Penh.
Welcome to your relaxation, recharge, and renewal.
πCamsense Spa-Palace Gate Hotel & Resort by EHM
βοΈ023 900 011
πCamsense Spa-Palace Gate Hotel & Residence by EHM
βοΈ023 987 212
πCamsense Spa-Caravan Hotel by EHM
βοΈ023 902 293
[English Below]
ααααΆαααΆαααΆαααΉααααααααααα
αα·αααααα»αα
ααααΌαααααΈαααααα ααΆαα½αααΉαααΆααααΆααααΆαα
Camsense Spaβ¨ππΌββοΈπΈ
Release deep tension and leave everyday stress behind at Camsense Spa. Experience the perfect balance of relaxation, comfort, and rejuvenation.
βοΈ+855 23 902 293/ 98 902 293
π₯https://t.me/caravanhotelbyehm168
[email protected]
[English Below]
αααααααΆααααααααααΆαααααα
α·αααααααα’ααα ααΆααα’αΆααααααα±αααααααααααΆβ¨π€© αα·αααΈαααΆαααΆααααΆααααΆαααΆαααααΆααα
Camsense Spa
Calm your mind, awaken your senses, and indulge in pure relaxation at Camsense Spa. Let soothing aromas and expert hands guide you to complete wellness.
βοΈ+855 23 902 293/ 98 902 293
π₯https://t.me/caravanhotelbyehm168
[email protected]
[English Below]
αααααααΆααα½αααααΆα αα·αααααΆααααααΆααααΆαα‘αΎααα·α ααΆαα½αααΆααααΆααααΆ αα
Camsense Spaβ¨πΈ
Reboot your mind and refresh your body with a relaxing escape at Camsense Spa. Step into calm, wellness, and complete rejuvenation today.
βοΈ+855 23 902 293/ 98 902 293
π₯https://t.me/caravanhotelbyehm168
[email protected]
[English Below]
αα½αααααα½ααα»αααΆαααΆααααΆααααααΎααα
ααααααα’αααααΆααααΆααααΆααΆααΉαααΆαα α₯α‘αΌαααααα
πππ¦π¬ππ§π¬π ππ©π ααΆαααΆααααα
α»αααααααα αΌαααα 25% αααααΆααααΆααααΆααααΆααΆα
αααΎααααααααππΌββοΈπΈ
β¨ααΆααααααααΌααααααΆαααααα½ααααα·αα»ααΆααα
Refresh your senses with indulgent spa treatments and special daytime offers at Camsense Spa, Caravan Hotel by EHM. Relaxation looks good on you.
βοΈ+855 23 902 293/ 98 902 293
π₯https://t.me/caravanhotelbyehm168
[email protected]
[English Below]
αααααΆαααΈααΆαααΆα ααΆααα·ααααα·αααααααααααααααΆααα±ααααΆαααΆαααααααα
αΌαααΆαααααααΈ αα·ααααααΆαα±αααααα½ααααα½αααΆααααααΆααααΆααααΆαα
πππ¦π¬ππ§π¬π ππ©πβ¨π€©
Clock out and drift into pure calm. Recharge at Camsense Spa.
βοΈ+855 23 902 293/ 98 902 293
π₯https://t.me/caravanhotelbyehm168
[email protected]
[English Below]
ππΌββοΈ β¨αααα
αααααΆααααΆ 2 αααααααααα»αααααααα½α ααΆαα½αααααααα·αααααααΉααα $39++ ααα»ααααααα
ααΎααΆααααΆααααΆα
β¨ααΆαααΆααααααααααααααΎααΌα
β¨ααΆααααΆααααΆααΆαααααααααΆαααΆαααΉα
Unwind and reset at Camsense Spa in Caravan Hotel by EHM. Pure relaxation, start to finish.
βοΈ+855 23 902 293/ 98 902 293
π₯https://t.me/caravanhotelbyehm168
[email protected]
[English Below]
αα½αααααα½ααα»αααΆαααΆααααΆααααααΎααα
ααααααα’αααααΆααααΆααααΆααΆααΉαααΆααπ€©β¨
α₯α‘αΌαααααα
πππ¦π¬ππ§π¬π ππ©π ααΆαααΆααααα
α»αααααααα αΌαααα 25% αααααΆααααΆααααΆααααΆααΆα
αααΎαααααααα
β¨ααΆααααααααΌααααααΆαααααα½ααααα·αα»ααΆααα
Refresh your senses with indulgent spa treatments and special daytime offers at Camsense Spa, Caravan Hotel by EHM. Relaxation looks good on you.
βοΈ +855 23 902 293/98 902 293
π² https://t.me/caravanhotelbyehm168
π© [email protected]
[English Below]
α
αααΆαααα 2 αααα ααααααααΎααααΈα’αααααα’αααααΆαα’αΆαααααααααααααααΆαα‘αΎααα·αππΌββοΈπ€©
α
αααΆαααααΉααα $48 αααααΆααααΆαα
ααα
αααααΆααααΆ 2 αααααααααα»αααααααα½α
β¨ααΆααααααααΌααααααΆαααααα½ααααα·αα»ααΆααα
Restore your body and mind with a luxurious spa escape at Camsense Spa, Caravan Hotel by EHM. 120 minutes of pure relaxation awaits.
βοΈ +855 23 902 293/98 902 293
π² https://t.me/caravanhotelbyehm168
π© [email protected]
[English Below]
ααααΎααΆαα ααααΏαααααα½ααααααΆα αα αΎα αα»αααααα
αααααΆααααΆαααααΌαα’αΆαααααα αα·αααααΆααα’αααααααα αα
Camsense Spa ααΆβ¨π€©
Slow down and indulge in a soothing spa experience at Camsense Spa by EHM. A little self-care goes a long way.
βοΈ +855 23 902 293/98 902 293
π² https://t.me/caravanhotelbyehm168
π© [email protected]
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Telephone
Address
228 Street
Phnom Penh
12207
Opening Hours
| Monday | 10:00 - 23:00 |
| Tuesday | 10:00 - 23:00 |
| Wednesday | 10:00 - 23:00 |
| Thursday | 10:00 - 23:00 |
| Friday | 10:00 - 23:00 |
| Saturday | 10:00 - 23:00 |
| Sunday | 10:00 - 23:00 |
