Calla Gradiste

Calla Gradiste

Share

Calla este locul unde găsești tot ce iubești, mai aproape de tine: produse de îngrijire personală, îngrijire a casei, make-up și parfumuri.

Brand local, calitate, prețuri bune și oferte săptămânale care îți fac viața mai frumoasă, zi de zi de zi.

19/06/2026

Te așteptăm la Calla Grădiște să combini produsele preferate și să creezi cel mai frumos cadou! 🎀✨

Photos from Calla Gradiste's post 19/06/2026

POV: ai zis că intri doar după un produs și ieși cu tot ce aveai pe listă. La Calla, în weekend, ofertele chiar merită puse în coș. 19–20 iunie.

Intră în Calla și cumpără deștept!

18/06/2026

Te așteptăm și pe tine sa descoperi ofertele noastre de weekend! 🤗

18/06/2026

-20% REDUCERE la toate parfumurile arăbești!
Vino in magazinul nostru Calla Gradiste să îți descoperi aroma semnătură!

18/06/2026

Nu trebuie să alegi între calitate și preț.
La Calla Gradiste le ai pe amândouă: produse cunoscute, oferte săptămânale și prețuri care îți fac cumpărăturile mai ușoare.

17/06/2026

Frumusețea începe cu alegerea potrivită. 💋 Descoperă gama Catrice la Calla Gradiste!

16/06/2026

Tot ce iubești, mai aproape de tine! Calla Gradiste te așteaptă! 🤗🤗🤗

Str. Petru Rareș, Nr. 74 A (lângă Casa Schnitzel).

16/06/2026

Astăzi, colega noastră Damaris îți face un tur rapid prin magazinul Calla Grădiște.

Descoperă produsele preferate ale clienților, noutățile și ofertele care te așteaptă la raft.

Te așteptăm și pe tine să treci pe la noi!

15/06/2026

La Calla Grădiște te așteaptă o gamă variată de parfumuri și parfumuri arăbești! ✨

Descoperă arome elegante, persistente și potrivite pentru orice stil, la prețuri excelente.

🔥 În fiecare joi ai parte de reduceri speciale, ca să îți găsești parfumul preferat la un preț și mai bun!

📍 Te așteptăm la Calla Grădiște!

14/06/2026

Vă reamintim că cel mai nou magazin Calla s-a deschis în Grădiște, mai aproape ca niciodată de casa voastră!

Aici găsiți tot ce aveți nevoie pentru frumusețe, îngrijire și confort, într-un singur loc:

✨ Produse de îngrijire personală
🏡 Produse pentru îngrijirea casei
💄 Cosmetice și make-up
🌸 Parfumuri pentru toate gusturile
🧴 Produse pentru întreaga familie

Calla Gradiste - str. Petru Rareș, 74A (lângă Casa Schnitzel)

Want your business to be the top-listed Beauty Salon in Arad?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Address


Strada Petru Rareș 74 A
Arad
310210